Tłumiki

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat tłumików.

Tłumiki remus - interesujące fakty i porady

Tłumiki Remus cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników motoryzacji. Decydując się na zakup, należy sprawdzić dostępność poszczególnych serii oraz zwracać uwagę na podejrzanie tanie ich modele.

Remus to jedna z bardziej znanych firm, działających na polskim rynku. Ich wiodącą działalnością jest produkcja i sprzedaż tłumików samochodowych. Ich części cenione są przez klientów nie tylko za ciekawy i niebanalny design, ale przede wszystkim za doskonałą jakość wykonania.

Tłumiki Remus dostępne są w dystrybucji autoryzowanych partnerów, działających na terenie całego kraju.

Tłumiki Remus a rodzaj pojazdu

Tłumiki od Remus dostępne są do każdego rodzaju pojazdu, także w wersji sportowej. W ofercie znajdują się elementy przeznaczone do samochodów osobowych czy motocykli. Można więc uznać, że Remus, jako producent, odpowiada na oczekiwania wszystkich klientów.

Do najbardziej popularnych części należą tłumiki do BMW, Mazdy i Audi. Elementy te produkowane są w kilku seriach, przystosowanych do określonych potrzeb nabywców.

Serie tłumików Remus

Remus to producent, który oferuje tłumiki w kilku seriach. Jedną z najbardziej popularnych jest Racing Line. To linia o wyścigowym designie, wykonana z polerowanej stali nierdzewnej o srebrnej bądź tytanowej końcówce. Seria ta dostępna jest wyłącznie dla wybranych modeli pojazdów.

Tłumiki sportowe Remus to seria Romulus, która obejmuje części przeznaczone do pojazdów sportowych. Seria Power Sound daje możliwość regulacji brzmienia tego elementu układu wydechowego oraz wyboru jednej z czterech z dostępnych końcówek. Tłumiki z tej serii przeznaczone są do tuningu, obejmując wybrane modele samochodów jak: Audi, BMW, Opel i VW Golf.

By nie kupić podróbki

Kupując tłumik marki Remus, koniecznością jest jego weryfikacja pod względem oryginalności i autentyczności. Jest to istotne wówczas, gdy decydujemy się na zakup poprzez aukcje internetowe. Warto jednak mieć świadomość, że i w sprzedaży bezpośredniej trafiają się podrobione tłumiki, oferowane w atrakcyjnych cenach. Jednak zaraz po zakupie okazuje się, że zakupione elementy nie mają nic wspólnego z oryginalnymi modelami. To zaś oznacza tłumik gorszej jakości, o krótkim okresie żywotności.

Rodzaje tłumików

Producenci

Popularne tematy